Ezhel Instagram Acapella’sı ile gündem oldu

Ben Fero, Ceza, Norm Ender ve daha birçok popüler ismin yeni şarkı ve albümlerinin yayınlandığı 25 Eylül günü Ezhel Instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir Acapella videosu Türkiye’de ses getirdi.

Yaklaşık bir dakika süre Acapella’da Ezhel hem siyasi hem de toplumsal göndermelerde bulunmakta. Sanatçını Instagram Hikayeler üzerinden paylaştığı video kısa süre içerisinde Twitter Türkiye ve Ekşi Sözlük gündemine hızlıca girip kendine ilk sıralarda yer buldu.

İlginizi Çekebilir: Ben Fero’nun yeni albümü Yabani yayınlandı

Bu olay, Ekşi Sözlük’te “ezhel’in tayyip erdoğan’a diss atması” başlığı ile yer alırken, bazı haber platformlarında “Ezhel’den siyasilere diss” ve “Rapçi Ezhel’den Başkan Erdoğan hakkında küfürlü paylaşım!” başlıkları ile yer aldı.

30 yaşındaki sanatçı henüz yapılan haberler ve bu Acapella hakkında bir açıklamada bulunmadı. Ezhel Instagram hesabı üzerinden paylaşılmış olan Acapella’yı aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!