Ezhel – Irezumi Yayınlandı

Dün, yani 9 Aralık akşamında 45.si düzenenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde 2018’in En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı seçilen Ezhel, bu akşam yeni parçası Irezumi’yi yayınladı. Bu parça için herhangi bir şirket ile anlaşmayan Ezhel Irezumi şarkısını kendi YouTube kanalından yayınladı.

Müpthezel albümünden önce kaydı alınan parçada herhangi bir düzenleme, Mix ve Mastering işlemleri uygulanmamış. Ayrıca sanatçının son zamanlarda yaptığı çoğu parçasında gördüğümüz Auto Tune da Irezumi’de kullanılmamış. Ezhel şarkıyı şöyle açıklıyor; “Müptezhel albümü öncesinden,bilgisayarın derinliklerinden mixsiz,masteringsiz,autotune’suz Ezhel”

Irezumi geleneksel Japon dövmelerine verilen bir isimdir. Irezumi, Japonca dövme kelimesinin karşılığıdır ve Japon dövmesi, yüzyıllar boyunca süren kendine özgü bir tarza sahiptir. Siz de Ezhel’in yeni şarkısı Irezumi hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!