Yeni Çıkanlar

Ezhel, LOLO Şarkısı İle Hızlı Çıktı

Norm Ender’in bugün yayınladığı Mekanın Sahibi şarkısında hedef alınan isimlerden biri olan Ezhel, yaklaşık 10 dakika önce LOLO isimli yeni şarkısını yayınladı. Şu anda sadece YouTube üzerinden erişilebilen şarkı 2 dakika 51 saniye uzunluğunda.

LOLO isimli şarkının prodüktörlüğünü Bugy, DJ Artz ve Sam Salam üstlenirken, şarkının görsel tasarımları Cesxc’in ellerinden çıkmış.

Şarkının Norm Ender’in yeni şarkısının ardından yayınlanması dinleyiciler tarafında bir karşı diss olarak görülse de henüz iki taraftan da bunu kanıtlayan bir adım gelmedi.

Sadece YouTube’da yer alan şarkının Spotify, iTunes ve Apple Müzik gibi dijital müzik platformlarında ne zaman paylaşılacağı detayı verilmedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 20.07.2019]

Ezhel’in yakın arkadaşlarından olan Berkcan Güven, Instagram hesabı üzerinden kendisine yönetilen bir soruya cevap olarak LOLO şarkısının bir Re-Diss olmadığını belirtti ve Ezhel’in bu parçayı kendisine 12 Mayıs 2019’da gönderdiğini söyledi.

 

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir