Ezhel, New York Times’ın Avrupa İlk 15 Listesinde

Geçtiğimiz günlerde yeni albümü üzerinde çalıştığı haberini aldığımız Ezhel, The New York Times’ın hazırladığı Avrupa’nın dinlenilmesi gereken 15 ismi listesine giriş yaptı. Listeyi 15 farklı ülkeden gelen 15 sanatçı oluşturuyor.

Listede Ezhel hakkında Türk Hip Hop’ını yükselen yıldızı olarak bahsediliyor. Geçtiğimiz yıl karşı karşıya kaldığı 2 farklı dava ve yaklaşık 30 günlük hapis cezası, genç sanatçı hakkında belirtilen ilk detaylardan biri oluyor.

Yazıda Ezhel’in kişisel ve müzikal hayatı hakkında bilgi verilirken, gazeteci Barış Akpolat’ın popüler sanatçı için yaptığı “Beyaz yakalı insanları, başörtülü kızları, gençleri, konserlerde Ezhel şarkıları söylerken bulabilirsiniz” yorumuna da yer verdiler.

Listede Ezhel ile birlikte Kosova’dan MELINDA ADEMI, Almanya’dan VON WEGEN LISBETH, Polonya’dan JULIAN UHU ve daha birçok isim yer alıyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!