Türkçe Rap

Ezhel’in Olay klibi ve Çare Var şarkısı YouTube’dan kaldırıldı

Ezhel Olay klibi ve Çare Var şarkısı YouTube'dan kaldırıldı

Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçılarından biri olan Ezhel’in Olay şarkısının video klibi ve Joker, KDR, Şiirbaz, Hidra, İnfaz ve Kafi tarafından 2013 yılında yayınlanan Çare Var ismindeki parça, geçtiğimiz günlerde bir anda YouTube üzerinden kaldırıldı.

Kaldırılan iki parça da içerisinde bol bol protest satırlar barındırması dinleyicilerin aklını oldukça karıştırdı. Ezhel’in kaldırılan Olay klibinin YouTube sayfasına giriş yaptğınızda videonun YouTube’un şiddet veya vahşet içeriğiyle ilgili politikasını ihlal ettiği için kaldırıldığı belirtilmekte.

İlginizi Çekebilir: MOB Entertainment 2 öğrenciye iMac hediye edecek!

Kaldırılan bir diğer şarkı olan Çare Var’ın YouTube sayfasına girilmeye çalışıldığında ise “Video kullanılamıyor. Bu video gizlidir.” mesajı kullanıcıları karşılıyor.

Bu iki olayın yaşanmasının ardından ise her iki şarkı da bazı kullanıcılar tarafından YouTube’a yüklenmeye başladı.

Çare Var şarkısında yer alan sanatçılardan İnfaz, şarkının kaldırılmasının üzerine “Beati bana ait olan gecemizi gündüzüme katıp emek harcadığımız “çare var” isimli projemiz hangi sebepten ötürü youtube dan kaldırıldı ?” mesajını Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Kısa süre sonra ise sanatçı şarkıı kendi YouTube hesabına yükledi.

Ezhel’in şarkısı Olay ise hala YouTube üzerinden dinlenebiliyor. İki şarkıya da yazımızın sonundaki eklentilerden ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap