Türkçe Rap

Ezhel Paylaşımı İle Tepkileri Üstüne Topladı

Geçtiğimiz günlerde Instagram Hikayeler kendisine hediye edilen Amed SFK(Amed Sportif Faaliyetler Kulübü) taraftarlarının ürettiği formanın fotoğrafını ve yeşil, sarı ve kırmızı renkli kalpler ile “Harika bir hediye teşekkür ederimm” yazarak paylaşan Ezhel, sosyal medya üzerinde binlerce kişiden olumlu ve olumsuz tepki aldı.

Bölücü terör örgütüne kendisinin ve oyuncularının yakınlığı ile bilinen Amed SFK’nın ismini gören kişiler Ezhel’e internet üzerindeki birçok platformdan hem küfür hem de terörist söylemleri ile anılmaya başlandı. Fakat bu olay Instagram’da 300 bine yakın takipçisi olan Bir Parça Tuhaftık sayfasının paylaşımı ile dahada alevlendi.

Sayfa Ezhel’in paylaşıp daha sonra sildiği forma hikayesini “Sahte hümanist renklerin kardeşliği naralarınız batsın sizin.” yorumu ile paylaştı ve gönderinin altında Ezhel’e hakaretler devam etti. Ezhel ise aynı gönderinin yorum bölümünde hem sayfanın yöneticilerine hem de kendisine olumsuz yorum yapanlara küfür ve hakaret etmeye başladı. Onlarca yorum atan Ezhel, kendisini savundu.

Ardından bu olay Ekşi Sözlük’te de yerini aldı. Açılan başlık ise “12 şubat 2019 ezhel’in kudurması” ismini aldı. Başlığın altında hem Ezhel’in bu paylaşımını destekleyen hem de karşı duran entry’ler girildi.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap