Ezhel Spotify üzerinde aylık 4 milyon dinleyiciye ulaştı

Türkçe rap müziğin Türkiye ve dünyadaki öncülerinden biri haline gelen Ezhel, yayınladığı yeni müzik çalışmaları ile dinleyici kitlesini genişletmeye devam ediyor.

30 yaşındaki sanatçının yayınladığı son tekli şarkı Allah’ından Bul ile birlikte Spotify üzerindeki aylık dinleyici sayısı 4 milyon barajını aşmayı başardı.

İlginizi Çekebilir: Eminem – Lose Yourself şarkısı Spotify’da 1 milyar dinlenmeyi geçti

Ezhel tarafından aşılan bu kilometre taşı ile birlikte sanatçı ayrıca Spotify Türkiye’de en fazla aylık dinlenmeye sahip olan sanatçı unvanını da kazandı.

13 Ekim 2020 itibari ile Tarkan aylık 1.7 milyon, Sezen Aksu aylık 2.4 milyon, maNga aylık 1.1 milyon, Ceza aylık 1.3 milyon, Sagopa Kajmer ise aylık 1.4 milyon dinleyiciye sahip.

Buraya tıklayarak Ezhel’in Spotify hesabına ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ezhel Spotify üzerinde aylık 4 milyon dinleyiciye ulaştı

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!