Türkçe Rap

Ezhel ve Murda, Listeleri Domine Etmeye Devam Ediyor

Ezhel ve Murda, Listeleri Domine Etmeye Devam Ediyor

Neredeyse yaptıkları her iş ile ses getiren ikili Ezhel ve Murda, Made in Turkey isimli yeni albümleri ile de oldukça büyük ses getirdi. Albümde yer alan şarkıların bazılarını daha önce yayınlayarak halihazırda milyonlarca kişiye ulaşan Ezhel ve Murda, yeni şarkıları ile müzik listelerini domine etmeye devam ediyor.

28 Ağustos Cuma günü Made in Turkey isimine sahip ve 9 parçadan oluşan albüm, Spotify’ın Türkçe Rap, Türkiye En İyi 50 ve New Music Friday Türkiye gibi listelerinde birden fazla şarkısı ile yer aldı.

Aynı zamanda Türkçe Rap listesinin kapağında yer alan Ezhel ve Murda’nın son albümünden üç şarkısı listede yer alıyor. Türkiye En İyi 50 listesine baktığımızda ise Made in Turkey albümünün tüm şarkılarının listeye giriş yaptığını görebiliyoruz. Albüm New Music Friday Türkiye listesinde ise iki şarkısı ile bulunuyor.

Gözlerimizi YouTube’a çevirdiğimizde ise Türkiye Trend Videolar ve Türkiye Trend Müzik listesinde yine bu ikiliyi görüyoruz. Türkiye Trend Videolar listesinde Anadolu Flex şarkısı boy gösterirken, Türkiye Trend Müzik listesine albümden beş farklı şarkı yer alıyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap