Yeni Çıkanlar

Ezhel ve Murda’dan Yeni Albüm: Made in Turkey

Ezhel ve Murda'dan Yeni Albüm: Made in Turkey

Yaptıkları düetler ile hem Türkiye’de hem de dünya çapında ses getiren ikili Ezhel ve Murda, eski şarkılarının da yer aldığı Made in Turkey isimli albümlerini 27 Ağustos günü dinleyicileri ile paylaştı.

Toplamda 9 farklı şarkıdan oluşan albüm 26 dakika 41 saniye uzunluğunda. Albümde sadece Cümle Alem şarkısında Kalibwoy ile düet görebiliyoruz. Albümdeki parçaların prodüktörlüğünde Rockywhereyoubeen, Vlado, Spanker, Ramiks, Ramon Ginton, Bugy ve DJ Artz gibi isimler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir: 6ix9ine, Yeni Albümü Tattle Tales’in Çıkış Tarihini Duyurdu

Albümdeki AYA, Bi Sonraki Hayatımda Gel, Boynumdaki Chain ve Made İn Turkey şarkıları daha önce dinleyiciler ile tekli olarak paylaşılmıştı. Kapak görselinde  Mr.Besk’in imzasının bulunduğu albüm dijital müzik platformlarındaki yerini “Noah’s Ark BV under exclusive license to StageArt Europe GmbH” markası ile aldı.

Ezhel ve Murda’nın ses getirecek albümüne yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Ezhel ve Murda – Made in Turkey Albümü Şarkıları

  1. Cümle Alem Ft. Kalibwoy
  2. Anadolu Flex
  3. Dumana
  4. Söz
  5. Ter
  6. Made in Turkey
  7. Boynumdaki Chain
  8. Bi Sonraki Hayatımda Gel
  9. AYA

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir