Ezhel ve Ufo361’in Beklenen Düeti Yayınlandı

Türk asıllı Alman rapçi Ufo361 ve popüler sanatçı Ezhel, beklenen şarkıları Wir Sind Kral’ı dijital müzik platformları üzerinden yayınladı. 2 dakika 34 saniye uzunluğunda olan şarkı bu platformlardaki yerini BMG Rights Management, Edition Indipendenza Berlin/adm. by BMG Rights Management, Stageart Europe GmbH gibi uzun bir etiket ile aldı.

Bu iki dakikalık şarkının altyapısında ise Ezhel’in de bulunduğu KOVL ekibinden DJ Artz ve Bugy ile The Cratez ve Sonus030’un imzası yer alıyor. Parçadaki Mix ve Mastering işlemleri ise Lex Barkey tarafından yapılmış.

Ezhel tarafından da kısa kesitleri paylaşılan video klip ise henüz yayınlanmadı. Şarkıyı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 01:06]

Şarkının yayınlanmasından yaklaşık 1 saat sonra video klip de yayınlandı. Video klibin yönetmenliği Ufo’nun kendisi tarafından yapılırken, görüntü yönetmenliği ve kurgu Mac Duke tarafından yapılmış.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!