Ezhel ve Ufo361’in Albümü Gitti Geldi

Ufo31 ve Ezhel ikilisinin beklenen ve büyük ses getiren albümü Lights Out, 18 Kasım gününün akşam saatlerinde YouTube üzerinden erişilememesi ile gündeme geldi. Albümün birçok parçasını YouTube üzerinden dinlemek isteyen insanlar, şarkının telif hakları nedeniyle engellendiğini belirten bir mesaj ile karşı karşıya kaldılar.

Video oynatıcısında şarkının yerinde “Bu video The Orchard Music tarafından sağlanan ve iş ortağının telif hakkı nedeniyle ülkenizde engellediği içeriğe sahip.” mesajını gören dinleyiciler, sosyal medya hesapları üzerinden de bu durumu bildiren paylaşımlar yaptı.

Birkaç saatin ardından ise albümün YouTube ayağı eski haline dönerek, dinleyicilere sunuldu. DJ Artz ise şarkıların yeniden erişime açılmasını “Açıldı?” şeklindeki Tweet’i ile duyurdu.

Albümün şarkılarına Ezhel YouTube kanalı üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!