Türkçe Rap

Ezhel Yeni Albüm Çalışmalarına Başladı

Geçtiğimiz günlerde Norm Ender’in sert tepkisini alması ile gündemimize gelen Ezhel, bu olaydan yaklaşık 1 gün sonra Instagram hesabı üzerinde şaşırtıcı bir değişim yapmıştı. Bugün ise sanatçının kız arkadaşı ile iletişime geçen bir hayran önemli bir bilgiyi ortaya çıkardı.

Birkaç gün önce Ezhel Instagram’daki bütün fotoğraflarını silip, profil fotoğrafının yerine İnce İnce Yasemince programındaki bir skeç karakteri Sürehi Hanım’ın fotoğrafını koydu. Dinleyiciler ise ilk önce sanatçının hesabının Hack’lendiğini düşündü.

Bugün ise sanatçının kız arkadaşı TINADIAK’a Instagram hesabı üzerinden iletişime geçen bir dinleyici Ezhel’in durumunu sordu. Kız arkadaşı ise bu soruya çok yoğun bir albüm çalışmasına girdiğini ve bu süreçte Instagram hesabını kullanmayacağını cevabını verdi.

Ezhel 12 şarkıdan oluşan ilk albümü Müptezhel’i 25 Mayıs 2017’de yayınlamıştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap