Yeni Çıkanlar

Ezhel yeni şarkısı Allah’ından Bul ile gündemde

Ezhel yeni şarkısı Allah'ından Bul ile gündemde

Uzun süredir bir tekli projede göremediğimiz Ezhel, Instagram üzerinden yayınlamış olduğu bir Acapella’nın tüm Türkiye çapında gündeme gelmesinden birkaç hafta sonra Allah’ından Bul isimli teklisini dinleyicileri ile paylaşıyor.

9 Ekim Cuma günü dinleyiciler ile paylaşılan yeni tekli KOAL markası ile tüm dijital müzik platformlarına dağıtıldı. 3 dakika 1 saniye uzunluğundan oluşan şarkının altyapısı DJ Artz ve Bugy işbirliği ile ortaya çıkartılmış.

İlginizi Çekebilir: Allame – Huzur Albüm Değerlendirmesi

Mix ve Mastering işleminin Lex Barkey tarafından yapıldığı şarkıda trompetler Ege Cengiz ve Ezhel tarafından çalınmış. Ezhel’in Allah’ından Bul isimli yeni şarkısını yazımızın sonunda bulacağınız YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir