Faruk Sabancı, Killa Hakan’a Dava Açıyor

Türkiye’nin en büyük şirket ve ailelerinden olan Sabancı ailesinin üyelerinden biri olan DJ Faruk Sabancı, Killa Hakan’a dava açmak için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günlerde Cengiz Semercioğlu’nun TV100’de hazırladığı “Cengiz Semercioğlu İle Bu Gece” programına katılan Killa Hakan, gündeme ve kendisine dair birçok konu hakkındaki soruları cevapladı.

Programına ilerleyen zamanlarında konu Norm Ender’e geldi. Norm Ender hakkındaki konuşmanın devamında Killa Hakan, ismini vermeden Faruk Sabancı hakkında da konuştu.

Killa sabancı hakkında “Bi tane zengin adamın torunu DJ olmuş bunlara destek veriyor.” dedi ve devamında “Gazı veriyor dediğim DJ zırbo izliyordur şimdi” dedi. Konuşmanın devamında ise Killa, 27 yaşındaki DJ’in Norm Ender’e para verdiğini de iddia etti.

Faruk Sabancı: “Killa Hakan Hakkında Yasal Süreç Başlayacak”

Programdan sonraki günün öğle saatlerinde ise Sabancı sosyal medya hesaplarından bir duyuru yaptı. Ünlü DJ yaptığı duyuruda “Şahsıma hakaret ve fiziksel şiddet tehdidi içeren söylemlerde bulunan Killa Hakan mahlasıyla bilinen Hakan Durmuş hakkında tüm yasal süreçleri en kısa sürede başlatacağız” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

One thought on “Faruk Sabancı, Killa Hakan’a Dava Açıyor

  • Avatar
    17 Eylül 2019 tarihinde, saat 23:17
    Permalink

    Sabancıya bunu diyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!