Faruk Sabancı ve Sagopa Kajmer Bu Sen Değilsin Parçasında Buluştu

Çalışmalarını elektronik müzik tarafında yoğunlaştıran DJ Faruk Sabancı, Türkçe rap müziğin en sevilen ve tanınan isimlerinden biri olan Sagopa Kajmer ile Bu Sen Değilsin isimli şarkıda bir araya geldi.

17 Temmuz Cuma günü dinleyiciler ile paylaşılan şarkı toplamda 3 dakika 45 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapısını Faruk Sabancı ve Sagopa Kajmer’in üstlendiği parçanın Mix işlemi Utku Ünsal, Mastering işlemi ise Emre Kıral tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Kanye West de Twitter Hack Olayı Kurbanlarından Oldu

Bu Sen Değilsin isimli şarkı ile aynı gün yayınlanan video klipte ise daha önce birçok tanınmış isim ile çalışan Murat Joker’i yönetmenlik koltuğunda görüyoruz. Görüntü yönetmenliğini Varol Şahin’in yaptığı video klip Sagopa Kajmer’in kendi YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Sagopa Kajmer ve Faruk Sabancı ikilisinin ortaya çıkardığı şarkıyı aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsinizi. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!