Eminem Fat Joe'nun Rap Müzik Yapmasına Devam Etmesini İstiyor
Türkçe Rap

Fat Joe: “Eminem Rap müziğe devam etmemi istiyor”

Spor ayakkabı dükkanı ile dikkatleri üzerine çeken 50 yaşındaki rapçi Fat Joe, Instagram üzerinden rapçi Big Sean ile yaptığı canlı yayında Eminem’in kendisinin emekli olmasını istemediğini ve müzik kariyerine devam etmesi gerektiğini söylediğini açıkladı.

Eminem ve Fat Joe’nin yıllardır süren bir dostlukları var. Eminem rap piyasasinda yer edinmeye başladıktan sonra, Fat Joe’nun arkadaşları Big Pun ve Remy Ma ile birlikte uzun süreli bir anlaşma yapmak istiyordu. Şu ana kadar Eminem ile Fat Joe sadece 2 şarkıda birlikte çalıştı. Biri 2004 yılında Joe’nun Lean Back, diğeri de Joe’nun son işi olduğunu söylediği 2019 yılında çıkan Family Ties albümündeki Lord Above şarkısıydı. Görünüşe göre Eminem, Fat Joe’nun Rap müzik sahnesinden emekli oluşunu kabul etmekte zorlanıyor.

İlginizi Çekebilir: Big Sean en sevdiği 5 rapçiyi paylaştı

Sean, hem Joe’nun hem de Pun’ın rap müzik üzerinde büyük bir etkisi olduğunu açıklıyor. Sean aynı zamanda Eminem’in Joe’yu en sevdiği rapçilerden biri olarak gördüğünü doğruladı. Programda Joe, “Bu çılgınlık. Biliyor musun, geçen hafta Em beni aradı. Adam geçen hafta beni emeklilikten çıkarmaya çalışıyordu. Hayatım boyunca tüm istediğim buydu. Rap tanrılarından biri beni arayıp “Yo Joe, sen iyisin. Oraya geri dönmen gerek.” dedi. “Buna inanamadım.” şeklinde bir söylemde bulundu.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir