Türkçe Rap

Fight Kulüp Aldığı Disslike Sayısı İle Rekor Kırıyor

Sadece duyurulması ile gündeme bomba gibi düşen Fight Kulüp şarkısı, bir rekora imza attı. 29 Temmuz’un ilk saatlerinde yayınlanan şarkı yaklaşık 39 saatin sonunda 7.5 milyondan fazla görüntülenmeye ulaştı fakat bu sayıdan çok beğeni ve beğenmeme oranı konuşuldu.

Şarkı yaklaşık 39 saatin ardından 345 bin beğenme alırken, aldığı beğenmeme sayısı 596 bine ulaştı. Ayrıca şarkı dünyanın 24 saat içerisinde en çok izlenen videoları listesine 4.sıradan giriş yaptı. Dinleyiciler tarafından gelen geri bildirimlerde en çok kötü yorum alanlar Killa Hakan ve Ben Fero oldu.

Killa Hakan daha çok şarkının nakaratındaki “blup, blub, blup” kısmından eleştiri alırken, Ben Fero’ya gelen eleştiriler direkt olarak kişiseldi. Tabi ki bu eleştiriler arasında Ceza’ya da bu isimler ile neden düet yaptığı konusunda eleştiriler geldi.

Bu tepkilerin ardından ise video klibin yayınlandığı kanal Netd Müzik, ilk önce videonun beğenme/beğenmeme oranının görülmesini kapattı sonra da bir açıklama yaptı. Şirket yaptığı açıklamada bu beğenmeme oranının kapatılmasının nedenini algı oluşturmak isteyen bir grubun organize işi olduğunu belirtti.

Şirket yaptığı açıklamada bu konunun adli makamlara taşınana kadar, bu istatistiklerin kapalı olacağını söylese de, şu anda bu sayı aktif olarak takip edilebilir durumda.

Netd’nin Fight Kulüp Hakkındaki Açıklaması

“Like / Dislike sayılarını kapattık çünkü bir çok Instagram sayfasından ve kapalı gruplardan organize olarak, algı oluşturmak amacıyla Dislike çalışması yapıldığını, bunu birilerinin yaptırdığını tespit etmiş bulunmaktayız.

Her şey normale dönene, YouTube incelemesi yapılana ve bu organize çalışmanın raporları bilişim suçlarına teslim edilene kadar kapalı kalacaktır. Kişisel olarak beğenmeyerek Dislike atan herkese sonsuz saygı duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu karar MC’lerin değil, şirketimizin kararıdır. Saygılarımızla!”

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap