Fight Kulüp Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Killa Hakan tarafından geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ve milyonlarca kişiye ulaşan şarkı Fight Kulüp, rekor kırmaya devam ediyor. 29 Temmuz tarihinde yayınlanan şarkı, yaklaşık 1 haftanın ardından Türkiye’nin en fazla Dislike alan müzik videosu oldu.

Fight Kulüp şarkısı yayınladıktan sonra bir hafta geçmesinin ardından YouTube üzerinde 1 milyondan daha fazla beğenmeme(Dislike) alarak rekor kırdı. Ayrıca şarkı bu süre içerisinde sadece YouTube üzerindeki kullanıcılar tarafından 205 binden daha fazla yorum aldı.

6 dakika 18 saniye uzunluğundaki şarkı yayınlandığı ilk haftada 18 milyondan daha fazla görüntülenme alırken, Spotify’ın Türkiye En İyi 50 ve Türkçe Rap listelerinde üst sıralarda yer almaya devam ediyor.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”5004″]
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!