Moda

Fortnite’dan Jordan İşbirliği Geldi

Birkaç yıldır neredeyse bütün oyun platformlarını domine eden Battle Royale türündeki oyun Fortnite, giyim markası Jordan ile bir işbirliğine gitti. 2017 yılında Epic Games tarafından piyasaya sürülen Fortnite, 2019’un Mart ayında 250 milyon oyuncuya ulaştı.

Nike’ın bir alt markası olarak bilinen Jordan, ismini ve ürün tasarımlarını efsaneleşmiş basketbol oyuncusu Micheal Jordan’dan alıyor. Fortnite’a gelen bu yeni etkinlik ile oyuna yeni kostümler eklenecek gibi gözüküyor.

Oyunun v9.10 yama notları yayınlansa da, bu metinde detaylı olarak yer verilmemiş. Sosyal medya platformlarında kullanıcıların paylaştığı görsellerde ise konsept karakter tasarımları görülebiliyor. Bu görsele yazı sonunda ulaşabilirsiniz. Detayları ve yenilikleri bu yeni güncelleme oyuna aktif olarak eklendiğinde göreceğiz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Fortnite X Jordan konsept karakter tasarımı.

Fortnite X Jordan konsept karakter tasarımı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Moda