Yeni Çıkanlar

Fuat Ergin’den Metastaz 2: Cendere kitabına özel şarkı

Fuat Ergin Metastaz 2: Cendere kitabına özel şarkı

Fuat Ergin, Barış Pehlivan ve Barış Terkoğlu tarafından kaleme alınan Metastaz 2: Cendere kitabı için özel bir şarkı hazırladı. Kitap ile aynı adı taşıyan şarkı 25 Aralık tarihinde video klibi ile birlikte paylaşıldı.

2 dakika 54 saniye uzunluğunda olan şarkının altyapısında Fuat Ergin ve Ozan Erturan imzası yer alırken, prodüksiyon, Mix, Mastering ve aranjman işlemleri Ozan Erturan tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: Burry Soprano, Şakacı şarkısı ile birlikte Joker’e cevap verdi

Kitapeki.com’da yer alan haberde belirtilene göre Fuat Ergin hzırladığı şarkı hakkında şunları söyledi:

“Aydınlık için verilen mücadelenin bir parçası olmak, iki cesur yazarın sesi olmak ve düşüncelerini özetleyebilmek son derece gurur verici. Bu çalışma benim için salt bir proje değil. Bu çalışmanın duygusu, benim hip hop kültürüne girmeme ve rap’e başlamama sebep olan itici güç ile aynı paydada… Sessizliğe susarak yaşanmaz hepimizin mottosu. İki ayrı disiplin olan yazarlık ve rap müziği bu şekilde bir araya getirdiğimiz için de ayrıca çok mutluyum. Uyuyan ve uyuma taklidi yapan herkesin duyacağı bir alarm zili ürettik.”

Buraya tıklayarak Metastaz 2: Cendere şarkısına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir