Furkan Karakılıç, Beat Challange’ı Başlattı

Türkiye’nin başarılı prodüktörleri arasında yer alan Furkan Karakılıç, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile birlikte takipçilerini oldukça heyecanlandırdı. Karakılıç, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı Hikayeler ile Beat Challenge yapmak istediğini belirtti.

İlk olarak yurt dışından benzer bir meydan okumanın görüntüsü paylaşan Furkan Karakılıç, buna benzer bir meydan okumayı yapmak istediğini, bu meydan okuma kapsamında 4 prodüktörün 4 günde 4 farklı altyapı yapacağını ve bu işleri 1 dakikalık bir Instagram gönderisi olarak paylaşacaklarını söyledi.

Furkan Karakılıç’a Olumlu Cevap Gecikmedi

Bu meydan okumayı Denizkan Boz, Segah ve Saber gibi prodüktörler ile yapmayı istediğini belirten isime cevap gecikmedi. Karakılıç’ın paylaştığı son Hikaye’ye göre Beat Challange, 12 Nisan Pazar günü başlayacak.

Bu meydan okumanın ilkinde sanatçının tercih ettiği gibi Denizkan Boz, Segah ve Saber yer alacak. Meydan okumanın her gününde bir kişi ilk melodiyi, bir kişi ikinci melodiyi, üçüncü kişi 808 ve Kick’leri, dördüncü kişi ise perküsyonları yapacak. Gün sonunda ise belirtildiği gibi 1 dakikalık bir Instagram gönderisi olarak paylaşılacak.

İlginizi Çekebilir: Dünyadan Korona Virüs Graffitileri

Bu paylaşımların ardından ise Karakılıç birkaç takipçisinin sorularını cevapladı. “Hep aynı Beatmaker’lar mı olacak?” sorusuna cevap veren isim, “Birincisi ilgi görürse ikincisi için yeni isimler düşünürüz.” sözlerini kullandı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!