Türkçe Rap

Furkan Karakılıç, RedKeys Music Ekibinden Ayrıldı

Furkan Karakılıç, RedKeys Music Ekibinden Ayrıldı

İzmir’de kurulan müzik oluşumu RedKeys Music ile uzun süredir birlikte üreten prodüktör Furkan Karakılıç, 19 Ağustos Çarşamba gününün akşam saatlerinde yaptığı paylaşımla RedKeys Music ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Furkan Karakılıç bu ayrılığı “RK ile yollarımız ayrıldı. Bir sürü güzel proje oldu, göz bebeğim Fuego’yu oradan çıkardım, herkesten mutlaka bir şeyler öğrendim, çok minnettarım. sözleri ile duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Sagopa Kajmer – Yunus EP Değerlendirmesi

RedKeys Music etiketi ile yayınladığı Fuego albümü ile oldukça ses getiren Karakılıç, daha önceki zamanlarda Khontkar, Ben Fero, Anıl Piyancı, Tepki ve daha birçok rapçi ile hit olmuş işlere imza atmıştı.

Çalışmalarına nasıl ve ne yönde devam edeceğini belirtmeyen sanatçının yaptığı bu duyuruya RedKeys Music ekibinin kurucusu Khontkar’dan hızlı bir cevap geldi. Her zaman bir aile olduklarını belirten Khontkar, “büyük bi kariyerin olsun her zaman yanındayız ⛓ #mobties 🤟🏻🤞🏻” sözlerini kullandı.

Karakılıç tarafından yapılan Twitter paylaşımını yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap