Türkçe Rap

Gazapizm Harbiye konseri ile adını tarihe yazdırdı

Gazapizm Harbiye konseri ile adını tarihe yazdırdı

2 Eylül Çarşamba günü akşamı İstanbul’daki Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirdiği konser ile Gazapizm, Türkçe Rap müzik tarihine adını yazdırmış oldu.

32 yaşındaki sanatçı dinleyicileri ile bir araya geldiği son konser ile, Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser veren ilk rapçi unvanına sahip oldu. 2 Eylül akşamı sahne almaya “Hepiniz hoş geldiniz. Aslında biz de hoş geldik çünkü ilk Harbiye Açıkhava konserimiz. Çok heyecanlıyız ve sizlerle burada buluştuğumuz için çok mutluyuz” sözleri ile başlayan sanatçıyı Cem Adrian, Gaye Su Akyol, Korhan Futacı ve Muhlis Berberoğlu gibi isimler sahnede yalnız bırakmadı.

İlginizi Çekebilir: Ben Fero yeni albümü Yabani için şarkı listesini paylaştı

Konserin başlamasından önce basın mensuplarının karşısına çıkan Gazapizm, “Benim ilk konserim, Türkçe Rap’in ilk konseri çünkü Türkçe Rap bugüne kadar kaldırımlardan, barlara, düğün salonlarından, ufak kafelere, büyük festivallere, Harbiyelere. Bu yükselişi hep birlikte başardık arkadaşlarım ile birlikte. Koca bir Türkçe Rap camiası adına bunu başardık. Ben de onlardan bir parçasıyım sadece, tek başıma bir başarım değil. Öncüsü olmak değil aslında tekrardan başardık. Sadece bugün vitrinde çıkan ben oluyorum. Bu bütün başarı Türkçe Rap müzik camiasının başarısıdır. Bunun bir kişiye mal edilmesini asla ve asla istemiyorum. Hep birlikte başardık.” sözlerini kullandı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap