Gazapizm Hiza Albümü İle Yıllar Sonra Dinleyici Karşısında

Son olarak 2016 yılında yayınladığı Bir Gün Her Şey isimli albümü ile gördüğümüz Gazapizm, 13 Şubat Perşembe günün ilk dakikalarında Hiza isimli yeni albümünü dinleyicileri ile Spotify, YouTube ve diğer dijital müzik platformları üzerinden paylaştı.

Özellikle Çukur isimli dizide şarkılarının kullanılması ile popülerliğini katlayan sanatçının yeni albümü toplamda 10 şarkıdan oluşuyor. Albümde sanatçıya düetleri ile Gaye Su Akyol, Cem Adrian ve Deniz Sungur gibi isimler eşlik ediyor.

Hiza isimli albümün teknik tarafına baktığımızda ise altyapılarda Ateş Berker Öngören, Deniz Sungur, İbrahim Uludağ, Muammer Çetinyay ve Okan Çam yer alıyor. Mastering işleminde ise Barby K rol oynarken, Mix işlemi Barby K ve Okan Çam tarafından yapılmış.

Gazapizm Hiza Albümü Şarkıları

  1. Dayan
  2. Çöplük
  3. Pisliğin Üstüne Basmışlar
  4. Yol
  5. Perişan ft. Gaye Su Akyol
  6. Sağı Solu Kes
  7. Yaşanırsa Diye Ft. Cem Adrian
  8. Bu Rüya Benim
  9. Efkar Ft. Deniz sungur
  10. Unutulacak Dünler

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!