Yeni Çıkanlar

Gazapizm ve Gaye Su Akyol’un Perişan şarkısı kliplendi

Gazapizm ve Gaye Su Akyol'un Perişan şarkısı kliplendi

Gazapizm’in 13 Şubat 2020’de yayınlamış olduğu ve 8 şarkıdan oluşan son albümü Hiza’ya yeni bir klip eklendi. 32 yaşındaki sanatçının Gaye Su Akyol ile birlikte imza attığı Perişan isimli şarkının video klibi 23 Eylül Çarşamba günü dinleyiciler ile paylaşıldı.

YouTube üzerinden yayınlanan 3 dakika 28 saniye uzunluğundaki video klip tamamen animasyondan oluşuyor. Video klipteki Yönetmen, Karakter Tasarımı, Konsept Tasarımı, Karakter Animasyonu ve Görüntü Yönetmenliği gibi görevleri Hande Şekerciler ve Arda Yalkın üstlenmiş.

İlginizi Çekebilir: TV8 Türkçe Rap yarışması “Türkiye Rapçisini Arıyor” başvuruları başladı

Video klibin ortam tasarımı ise Melike Korkmaz, ses tasarımı ise Ateş Berker Öngören tarafından hazırlanmış durumda.

Perişan isimli parçanın müzikal kısmına baktığımızda ise altyapının Ateş Berker Öngören ve Muammer Çetinyay’a ait olduğunu görürken, yaylı grupta Argo Strings’i, Mix işleminde Okan Çam’ı ve Mastering işleminde Barış Büyük’ü görmekteyiz.

Sevilen iki isim Gazapizm ve Gaye Su Akyol’un yeni video klibine aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir