Gazapizm yeni bir video klip daha yayınladı

Yaklaşık üç hafta önce Hiza albümünde yer alan Gaye Su Akyol düeti Perişan şarkısı için bir animasyon video klip yayınlayan Gazapizm, 16 Ekim Cuma günü aynı albümde yer alan Yol şarkısı için de bir video klip yayınladı.

Yayınlanmasından kısa süre YouTube’un Trend Videolar listesine giriş yapan video klip, yaklaşık iki günün ardından listenin altıncı sırasına kadar yükseldi.

İlginizi Çekebilir: Üst Kat Podcast ikinci sezon altıncı bölüm yayınlandı

Gazapizm’in Hiza albümünün yeni video klibinin yönetmenliği daha önce Canbay & Wolker, Perdenin Ardındakiler, Critical ve Aydeed gibi isimler ile çalışan Cenan Çelik tarafından yapılmış.

4 dakika 15 saniye uzunluğunda olan Yol parçasının müzikal tarafında göz attığımızda ise altyapının Okan Çam tarafından hazırlandığını ayrıca Mix işleminin de aynı isim tarafından yapıldığını, Mastering işleminin ise Barış Büyük tarafından yapıldığını görüyoruz.

Gazapizm – Hiza albümünün yeni video klibini yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca izleyebilirsiniz!

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!