Türkçe Rap

Geldiğim Yer Soundtrack Albümü Yayınlandı

Basemode Records ve Onedio ortaklığı ile ortaya çıkan Geldiğim Yer albümü bugünün ilk dakikalarında yayınlandı. Geldiğim Yer isimli albümde toplamda 11 farklı sanatçı 1 farklı şarkı ile yer alıyor.

Albümde Kezzo, Kamufle, Ayben, Khontkar, Ados, Hayki, Tankurt Manas, Da Poet, Baneva, Allame ve Kayra yer alıyor. Albümün yayınlanışından kısa süre sonra yapılan açıklamalar ile daha fazla detay paylaşıldı.

Basemode Records – Onedio İşbirliği

11 sanatçının yer aldığı albüm, Basemode Records ve Onedio işbirliği ile ortaya çıktı. Paylaşılan detaylara göre bu albümün dışında 11 sanatçının kendi hikayelerini anlattığı bir belgesel ve şarkılar için klipler yayınlanacak.

Albümde yer alan şarkıların çoğunun Mix ve Mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından yapıldı. Albümde Da Poet, Kamufle, Kayra, Khontkar ve Tankurt Manas’ın şarkılarını daha önce yayınlanmamışken, diğer sanatçıların şarkıları daha önce çeşitli albümlerde veya tekli olarak yayınlandı.

Bahsedilen belgeselin ve video kliplerin ne zaman yayınlanacağı henüz belirtilmedi.

Geldiğim Yer Soundtrack Albümü Şarkıları

 1. Ados – Viran
 2. Allame – Perdeyi Aç
 3. Ayben – Dur Kaç
 4. Baneva – Kabullen Artık
 5. Da Poet – 2009
 6. Hayki – Tutma
 7. Kamufle – Kırık Kaset Çalar
 8. Kayra – Şehrin Hayaleti
 9. Kezzo – Izdırap
 10. Khontkar – Geldiğim Yer
 11. Tankurt Manas – GOP City

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap