Google Asistan, Eminem Godzilla Şarkısını Söyledi!
Türkçe Rap

Google Asistan, Eminem Godzilla Şarkısını Söyledi!

Eminem’in 2020 yılının ilk ayında yayınladığı Music to Be Murdered By albümünün hit şarkılarından biri olan Juice WRLD düeti Godzilla, oldukça ilginç biri tarafından tekrardan hayata geçirildi.

Google tarafından geliştirilen ve Mayıs 2016’da duyurulan akıllı bir kişisel asistan olan Google Asistan, Godzilla şarkısının en zor kısmı olan Eminem’in üçüncü bölümünü okudu. Zerod0wn Gaming isimli YouTube kanalında yayınlanan videoda Asistan yazılımını 2.2 hızda rap yaparken görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Tepki, 212 Tour İsimli Turnesini Duyurdu

Bu zorlu görevin altından başarı ile kalkan Google Asistan, bu performansı geçtiğimiz günlerde eklenen sayfayı oku özelliğine borçlu. Bu özellik sayesinde “Hey Google, bu sayfayı oku” dediğinizde asistanınız o anda bulunduğunuz sayfayı okuyor.

Sizce Google Asistan’ın bu özelliği sayesinde ileride hangi şarkıları dinleyebileceğiz? Ayrıca bahsettiğimiz bu videoya yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir