Yeni Çıkanlar

Grogi, Ceg ve Tankurt Manas’ın Düeti Yayınlandı

Grogi, Ceg ve Tankurt Manas'ın Düeti Yayınlandı

Grogi, Ceg ve Tankurt Manas’ın bir araya gelerek ortaya çıkarttıkları Bu Gece Bizim isimli parça, 17 Ocak Cuma günü itibari ile dijital müzik platformları üzerinden yayına alındı.

Dört dakika dokuz saniye uzunluğunda olan parça Sony Müzik firmasının alt şirketi olan Basemode Records etiketi ile piyasaya sürüldü. Grogi tarafından belirtilene göre parçanın video klibi 17 Ocak saat 10:00’da YouTube üzerinden yayınlanacak.

Bu Gece Bizim isimli şarkının müzikal tarafı hakkında şu anda paylaşılan tek bilgi altyapıda Fireonblack’in olduğu. Video klibin yayınlanması ile yazımızı tekrardan güncelleyeceğiz.

Şarkıya aşağıdaki Spotify eklentisi ile ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 17.01.2020 – 13:09]

Parçanın video klibi belirtildiği gibi sabah saatlerinde YouTube üzerinden paylaşıldı. Altyapıda Fireonblack’in olduğu parçanın Mix ve Mastering işlemleri Can Paşa tarafından yapılmış.

Dört dakika 12 saniye uzunluğundaki video klip ise İbrahim Gül yönetmenliğinde hayata geçmiş.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir