arama

Grogi ve Khontkar’dan Gelemem Parçası Yayında

İzmirli iki rapçi Grogi ve Khontkar'ın düeti Gelemem şarkısı, 4 Ekim tarihi itibari ile tüm dijital platformlardan ve video klibi ile YouTube üzerinden yayınlandı.
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Yusufcan Aksu

İzmirli iki rapçi Grogi ve Khontkar’ın düeti Gelemem şarkısı, 4 Ekim tarihi itibari ile tüm dijital platformlardan ve video klibi ile YouTube üzerinden yayınlandı.

3 dakika 6 saniye uzunluğunda olan parça, dijital müzik platformlarındaki yerini Basemode Records etiketi ile aldı. Parçada Khontkar yine kendi tarzında devam ederken, Grogi’yi daha sert bir tarzda görüyoruz.

Gelemem parçasının altyapısı Khontkar’a aitken, Mix Can Paşa ve Mastering işlemleri ise yine Khontkar tarafından yapılmış.

YouTube Basemode Records kanalı üzerinden yayınlanan video klip ise Kadir Arıcı ve Kuzey Şaroğlu tarafından yönetilip kayda alınmış. Klibin kurgu, renk ve görsel efekt işlemleri ise Mustafa İlkay Tapik tarafından üstlenilmiş.

İzmirli ikilinin video klibine haberimizin sonunda ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.