Yeni Çıkanlar

Grogi’den yeni bir EP: Ready to Vibe pt.1

Grogi yeni bir EP: Ready to Vibe pt.1
Grogi'den yeni bir EP: Ready to Vibe pt.1

2020 yılında 4 tekli yayınladığını gördüğümüz Grogi, 2021 yılının ilk projesi olarak Ready to Vibe pt.1 isimli bir EP albümü yayınladı. 5 Şubat Cuma günü yayınlanan EP’de toplamda 7 parça dinleyicilerin beğenisine sunulmuş durumda.

Basemode Records etiketi ile yayınlanan EP’de Grogi’ye düetleri ile Fate Fat, Tahribad-ı İsyan, Burry Soprano, Misha ve Anıl Piyancı gibi isimleri eşlik ederken görüyoruz.

EP albümün teknik tarafında ise şarkıların prodüktör koltuğunda Berkin “ lll ” Laleli, Osman Güngördü, Furkan Karakılıç, Can Volkan ve Fire On Black gibi isimler oturuyor. Mix ve Mastering işlemleri ise Can Paşa, Can Volkan ve Xilentch gibi isimler tarafından yapılmış.

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz albümün giriş şarkısı Dumanım Dağılır için de aynı gün bir video klip GrogiVEVO isimli YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

5 Şubat’ta yayınlanan Dumanım Dağılır şarkısının video klibini İbrahim Gül yönetirken, görüntü yönetmenliği Alihan Aşı tarafından yapılmış. Edit ve görsel efektlerin Berk Bolat tarafından yapıldığı klipte kurgu ise Ahmet Çadır ve Berk Bolat tarafından üstlenilmiş.

Grogi – Ready to Vibe pt.1 Albümü Şarkıları
  1. Dumanım Dağılır
  2. You Don’t Know Me Ft. Burry Soprano, Misha
  3. Asgari Ft. Fate Fat
  4. Tadı Tuzu Yok
  5. Olmaz Ft. Anıl Piyancı
  6. Formanı Giy Ft. Sehabe
  7. Favela Ft. Tahribad-ı İsyan

İlginizi Çekebilir:

Free Beat indirme siteleri! Free Beat nasıl indirilir?

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir