Hapishaneye 30 bin dolarlık grillz soktular
Moda

Hapishaneye 30 bin dolarlık grillz soktular

Grillz, üzeri değerli taşlarla kaplanan dişlere takılıp çıkartılabilen bir aksesuar ve altın dişin daha modernleşmiş halidir. İlk olarak, 80’li yıllarda ABD’de bulunan hip hop kültürünün öncüleri tarafından kullanıldı. Ülkemizde girişi ise yurt dışında son zamanlarda pahalı giyimleriyle dikkat geçen sanatçıların kullanması ve dikkatleri çekmesiyle oldu.

İlginizi Çekebilir: Kobe 5 Protro 5 Yüzük isimli model ortaya çıktı

Teksas merkezli bir takı dükkanı ilginç bir konumdan elmas kaplamalı bir grillz siparişi aldığını Twitter üzerinden insanlara anlattı. Sam The Jeweler kullanıcı adına sahip olan Sam’in yaptığı açıklamada, yaklaşık bir ay önce 30 bin dolarlık bir sipariş aldığını duyurdu.

İlk başta normal gözüken bu sipariş detaylandıkça ilginç bir hale geliyor. Belirtilene göre Sam The Jeweler’in müşterisi kendisi ile hapishaneden facetime üzerinden sipariş verdi. Ayrıca bu sürecin devamında müşteri hapiste olmasına rağmen ürün müşteriye sıkıntısız bir şekilde ulaşmış durumda.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

https://www.instagram.com/p/CF8c1X5nI3I/

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir