Harun Adil – Aynı Çıktı

Geçtiğimiz hafta yeniden hayata geçen Batarya Company’nin üyelerinden biri olan Harun Adil, yeni teklisi Aynı’yı yayınladı. Batarya Company’nin ilk teklisi olma unvanına sahip olan parça, 31 Mart’ta Spotify gibi dijital müzik platformlarında yerini almıştı. Bu akşam saatlerinde ise parçanın video klibi Batarya Company YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Aynı şarkısının teknik tarafında söz, Mix ve Mastering işlemleri Harun Adil’in kendisine aitken, altyapı Allame’ye ait. Parçanın video klibi ise Allame yönetmenliğinde çekilmiş. Şimdi hızlıca Harun Adil yeni teklisine geçiş yapalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!