Yeni Çıkanlar

Hayki, Kötü Adam İsimli EP’sini Yayına Aldı

Hayki, Kötü Adam İsimli EP'sini Yayına Aldı

Hayki’nin 11 Nisan tarihinde duyurduğu, Kötü Adam isimli EP çalışması, 1 Mayıs 2020 Cuma günü itibari ile birlikte tüm dijital müzik platformlarındaki yerini aldı. Sanatçının kendi kurduğu plak şirketi Unique Fabric etiketi ile yayınlanan EP’de toplamda 6 parça yer alıyor.

6 şarkının yer aldığını belirttiğimiz EP’nin toplam uzunluğu 18 dakika. EP’de sanatçı herhangi biri ile bir düet işe imza atmazken, 6 şarkıya dahil olan iki de Remix yer alıyor. albümde yer alan 24 Saat ve Ajna isimli şarkılar EB tarafından Remix’lenerek dinleyicilere sunulmuş.

EP’deki 6 parçanın altyapılarında ise The Skybeats ve Yeno Beatz’in imzası yer alırken, Mix ve Mastering işlemlerinin tamamı Hayki’nin kendi tarafından yapılmış. EP’nin kapak fotoğrafları ise Semih Çetintaş tarafından hazırlanmış. Ayrıca EP’nin yayınlanması ile de birlikte EP’nin giriş şarkısı Kötü Adam’ın video klibi paylaşıldı.

Sanatçının Kötü Adam(Ajna) ismini verdiği albüme yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Hayki – Kötü Adam(Ajna) EP’si Şarkıları

  1. 24 Saat
  2. Papuçlarım Nike
  3. Kötü Adam
  4. Ajna
  5. 24 Saat – Boom Bap Remix
  6. Ajna – Chillatolian Remix

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir