Türkçe Rap

Hayki Tepkileri Toplamaya Devam Ediyor

Hayki ve Patron arasında geçen tartışma Türkçe rap aleminde büyümeye devam ediyor. 15 Temmuz 2019’un öğle saatlerine kadar süren Twitter tartışması, başka bir boyuta bürünmeye devam etti.

İkilinin arasında geçen tartışmaya, PMC ekibinde yer alanlar ve Türkçe rap camiasından başka isimler de dahil olmaya başladı. İkilinin konuşmalarında bolca adı geçen Khontkar’dan da mesajlar gelmeye başladı. Sanatçı attığı Tweet’te iki ismi de müzikleri kadar tanıdığını söylerken, nakaratlarının kötü olduğunu da belirtti.

Bu adımın ardından Patron, Khontkar ile Ben Fero’nun ortak şarkısı Jenga’nın nakaratı hakkında “Ben Jenga nin nakarati gibi bi nakarat yazamadim hayatimda, sen nasil basardin bunu bro helal olsun cok cilginsin” dedi.

Ayaz ve Hayki arası daha da gergin

İkilinin arasında geçen Tweet’lerin ardından yine Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ayaz da olaylara dahil oldu. Ayaz Random bir gülüşü Hayki’nin mesajına yanıt olarak Tweet attı. Bu mesaja karşılık Hayki ise şunları söyledi; “Sen gülme abim senin dinin 13 yaşında kızları sikmeni caiz kılıyor. Sana yapma bunlarun hepsi etten ibaret dediğimi hatırlıyorum. SEnin allahını bir kez de ulu orta s******! Özel mesaj falan arama yani.. Çocuk s****** de bırakın amk.”

36 yaşındaki sanatçı attığı bu mesajın ardından tepkilerin odağındaki isim oldu. Dinleyicilerin çoğu Allah’a ve dini değerlerine küfür ettiği için Hayki’ye tepki gösterirken, atılan Tweet sanatçı tarafından veya Twitter yönetimi tarafından yayından kaldırıldı.

Ayaz ise bu duruma daha sert Tweet’ler atarak cevap verdi. Ayaz ilk Tweet’inde “Bunu buraya kaydediyorum. Senin gelmişini geçmişini bu kez s****** kel piç. YALANCI O****** ÇOCUGU GEREKIRSE GELECEGIMI HAYATIMI YAKIP SENI BITIRMEDEN ÖLMIYCEM. GERI KALAN HAYATIMI SANA ADIYORUM DUYUYOR MUSUN A******** EVLADI” derken, diğer mesajında “KAHPE ben sadece müslümanım senin gibi uyusturucudan cigerlerimi kaybetmedim isyan etmedim kimsenin karısına kızına yan gözle bakmadım senin gibi ruhumu satmadım SENIN GIBI KENDIMI TANRI SANIP DOKTOR ELDIVENIYLE 31 ÇEKIP COK GUZEL OLUYO DIYE KUCUKLERIME OGUT VERMEDIM @Hayki34″ şeklinde söylemlerine devam etti.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 16.07.2019 – 01:54]

16 Temmuz’un ilk saatlerinde twitter.com’un Trend Topic(Gündem) listesinde “#DinDüşmanıHayki” Hashtag’i birinci sırada yer aldı. Bu etiketi kullananlar arasında konu hakkında bilgisi olan veya olmayan çoğu kişinin düşüncelerini paylaştığı görülebiliyor.

Sanatçı tarafından ise henüz herhangi bir açıklama yapılmamış durumda.

You may also like

1 Comment

  1. Hayki senin hayatını da kinini de sikem amk fırlama topu ne yarram oluyonda kendini bilmeden konuşuyon hayatm senn gbileri sikmekle geçti

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap