Hayki Tutuklandı!

Geçtiğimiz haftalarda Patron ile aralarında geçen Diss şarkıları ile gündemimize gelen Hayki, 9 Aralık günü sosyal medya hesapları üzerinden tutuklandığını duyurdu. Hayki hakkında 2019’un Temmuz ayında da bir suç duyurusunda bulunulmuştu.

Konu hakkında sanatçı veya arkadaşları tarafından başka bir bilgi paylaşılmadı. Tutuklanma haberinden yaklaşık 20 saat sonra sanatçının Instagram hesabından Hayki’nin ekip arabasının içerisindeki fotoğrafı paylaşıldı.

Bu haberin yayılmasının ardından sosyal medyadan sanatçıya destek mesajları gelmeye başladı. Birçok Rapçi ve dinleyici Hayki’ye desteklerini #FreeHayki etiketi ile paylaşım yaparak gösterdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 10.12.2019 – 15:15]

Sanatçı haberi yayınlamamızdan yaklaşık iki saat sonra başka bir Instagram hikayesi paylaştı. “İyiyim!” ve “Serbestim!” sözlerinin yer aldığı fotoğrafta Hayki’nin kendisini de görebiliyoruz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir