Türkçe Rap

Hayki, Unique Outlawz Oluşumunu Duyurdu

Hayki, Unique Outlawz Oluşumunu Duyurdu

2019 yılının başlarında Unique Fabric isimli bir plak şirketi kuran Hayki, yaptığı son duyuru ile birlikte Unique Fabric’in bir alt oluşumu olan Unique Outlawz’ı kurduklarını takipçileri ile paylaştı. Unique Outlawz oluşumunun kuruluş amacı belirtilene göre genç rapçilere destek olmak.

Uzun zamandır gençlerin kendini sıkıştırdığını söyleyen Hayki, genç isimlerin gönderdiği çalışmalardan yeterli kalitede olanların yayınlanacağını ve sanatçıların bu işlerinden kazanç sağlayabileceğini belirtti.

Sanatçı yaptığı açıklamayı “Kimseye ihtiyacınız yok, ağır sözleşmeleri yırtıp atın! Yaşasın bağımsız Hip Hop” sözleri ile bitirdi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Hayki, Unique Outlawz Duyurusunda Ne Dedi?

Hayki’nin yaptığı duyuru açıklamasını tam hali ile aşağıda görebilirsiniz.

“Uzun zamandır genç arkadaşlar 4 bir koldan beni sıkıştırıyordu! Alın size fırsat 😎 Unique Outlawz @uniqueoutlawz isimli bir alt label oluşturduk ve artık aktif! Çalışmalarınızı outlawzunique@gmail.com adresine yollayabilirsiniz. Yeterli kalitede olan çalışmalarınızı hem tüm dünyaya servis edecek hem de kazanç sağlayabileceksiniz. Outlawz ekibini bir bakıma paf takımı gibi düşünebilirsiniz. Bu takımda başarılı olan ve profesyonelliğe hazır arkadaşlarımız hem Unique Fabric ekibine katılmaya hak kazanabilecek hem de prodüksiyon desteği ve projelerine yatırım şansı yakalayabilecekler 🙏🧿 Kimseye ihtiyacınız yok, ağır sözleşmeleri yırtıp atın! Yaşasın bağımsız Hip Hop🔥 Görüşürüz.. ✌🏿 #uf #familya #uniquefabric #uniqueoutlawz”

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

👑Unique Fabric👑UF!🤝FAMILIA (@hayki34)’in paylaştığı bir gönderi ()

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap