Heja ve Maestro’dan Yeni Düet: Hayrola

İstanbul Trip ekibinin sevilen iki sanatçısı Heja ve Maestro, Hayrola ismini verdikleri şarkıları ile 17 Temmuz Cuma günü dinleyicilerinin karşısına çıktılar.

Dört dakika sekiz saniye uzunluğunda olan parça Slong’un prodüktörlüğünde ortaya çıkmış. Mix işleminin Akşit Baba tarafından yapıldığı şarkının Mastering işlemini Gökhan Güler üstlenmiş.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #25 – Katliam 4, Hepsini Vur

İstanbul Trip YouTube kanalı üzerinden yayınlanan video klipte ise yönetmen olarak Utku Kundakçı’yı görüyoruz. Kundakçı’ya renk düzenlemede Oğuz Birgölge, ışık teknisyenliğinde Ceyhun Okur ve prodüksiyonda Kadir Güdüğü eşlik ediyor.

Sevilen iki ismin bir araya geldiği Hayrola isimli parçaya yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!