Yeni Çıkanlar

Hidra, Veronica Parçası ve Klibini Yayınladı

Hidra, Veronica Parçası ve Klibini Yayınladı

Bir süredir Instagram hesabı üzerinden yeni albümü hakkında dinleyicilerini heyecanlandıran paylaşımlar yapan Hidra, C-137 ismini verdiği albümünde yer alan Veronica isimli şarkısını video klibi ile birlikte yayınladı.

Ağustos ayının son gününde yayınlanan şarkı toplamda 3 dakika 23 saniye uzunluğundan oluşuyor. 31 Ağustos akşamı itibari ile henüz dijital müzik platformlarında yer almayan şarkı sadece YouTube üzerinden dinlenebilir durumda.

İlginizi Çekebilir: Ezhel ve Murda, Listeleri Domine Etmeye Devam Ediyor

Hidra tarafından paylaşılan Instagram gönderisinde belirtilene göre parçanın altyapısında Şehinşah ile de sık sık çalıştığını gördüğümüz Arda Gezer’in imzası yer alırken, Mix ve Mastering işlemleri Kupa A tarafından yapılmış.

Akşam saatlerinde yayınlanan video klipte ise yönetmenlik koltuğunda Berk Basyurt otururken, yardımcı yönetmenliği Alican Akgün üstlenmiş. Sanatçının Veronica isimli yeni şarkısına yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir