Türkçe Rap

Hidra, Yolculuk EP’sinin şarkı listesini paylaştı

Hidra, Yolculuk EP'sinin şarkı listesini paylaştı
Hidra

Hidra en son 2020 yılının eylül ayında yayınladığı C-137 albümü ile dinleyicileri ile buluşmuş, arada geçen zamanda ise Şehinşah’ın 666 albümünde yer almıştı. 2021 yılının ilk günlerinde ise Hidra Yolculuk isimli yeni EP’sinin şarkı listesini dinleyicileri ile paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Killa Hakan ve Massaka yılbaşı geleneğini bozmadı

3 Ocak Pazar gününün akşam saatlerinde Hidra Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir Tweet’te yeni EP’si hakkında merak edilen birkaç detayı paylaştı. Yolculuk ismi verilen EP’de belirtilene göre 4 şarkı yer alacak ve bütün şarkıların altyapısı FerzanBeats’in imzası taşıyacak.

Net bir çıkış tarihi paylaşılmasa da, Hidra bu EP’nin yakın bir zamanda çıkacağını belirtti. EP’de yer alacak şarkıları aşağıda görebilirsiniz.

Hidra – Yolculuk EP şarkı listesi

  1. Yolculuk
  2. Yarılamışım
  3. Çok Harman
  4. Dümen

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap