Hidra Yüz Felci Geçirdi!

Son zamanlarda çalışmalarını hızlandıran Hidra tarafından üzücü bir haber geldi. 8 Nisan’da yeni klibinin sinyallerini veren sanatçı bugün yüz felci geçirdiğini takipçileri ile paylaştı. Sanatçı yaklaşık 4 saat önce bu haberi Twitter hesabı üzerinden verdi. Yaptığı duyuru ise şöyle;

“Yüzümün felçlenmesi nedeniyle klip çekimlerini ertelemek durumunda kaldık. tedavi sürecinin çok uzun sürmemesini ve sizleri daha fazla bekletmemeyi ümit ediyorum”

Hidra’yı en son 22 Şubat’ta yayınladığı Cennetten Cehenneme teklisi ile görmüştük. O zamandan beri Cennetten Cehenneme, YouTube’da 2.2 milyon, Spotify’da ise 1.4 milyon dinlendi. Henüz sanatçıdan sağlık durumu hakkında başka bir detay paylaşılmadı. Hidra için en içten dileklerimizle şifa diliyoruz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!