Hidra’dan Çukur’a Özel Parça

Bugün öğle saatlerinde yeni bir parça çıkartacağını duyuran Hidra, dinleyicilerini şaşırttı. Hidra, Twitter ve Instagram hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile yeni şarkısının sadece geleceği hakkında bilgi verdi, dinleyicileri ise bunu yeni bir Diss parçası olarak algılamıştı. Arından ise gelen açıklamalar ile Diss şarkısı olmadığı belirtilmişti.

İlginizi Çekebilir: Twitch Yayıncılarının Rubycon’a Tepkileri

Hidra Kabus Şarkısı İle Çukur’da

Yaklaşık 10 dakika önce ise Hidra’nın yeni şarkısının Çukur dizisinde duyduk. Türkiye’nin en çok Rating alan dizileri arasında bulunan Çukur, daha önce Allame, Gazapizm ve Eypio gibi isimlerin parçalarını yayınlamıştı. Şimdi ise Hidra, Saki ile hazırladığı şarkı ile Çukur’da yer alıyor.

Dizide yer alan şarkı, birkaç dakika önce HiphoplifePRO Youtube hesabı üzerinden yayınlandı. Kabus şarkısının müzik ve düzenlemesi Saki Çimen’e aitken, Mix ve Mastering işlemleri Tarık Ceran’a ait. Şimdi ise Hidra feat. Saki – Kabus parçasına geçiş yapalım.

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın!

 

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!