Hip Hop Kültürünü Üstünüzde Taşıyın

Özgür Hip Hop olarak sizlerin karşısına sadece Rap sözleri ve Türkçe Rap haberleri ile çıkmak yerine daha farklı içerikler sunmak istiyoruz. İşte bu yüzden röportajlar ve görsel listeler ile Hip Hop kültürünün farklı dallarına değinmek için çabalıyoruz.

Bu konuda araştırma yaparken karşımıza Tisho çıktı. Artık biz de Tisho üzerinden kendimizinve başka insanların tasarımlarını barındıran tişört, kapşonlu, çanta, bardak ve daha birçok ürünü satışa sunuyoruz. Sizlerin beğenisine sunduğumuz bu ürünler isteğe bağlı olarak tek tek üretildiği için, piyasada bulunanlardan bir tık daha pahalı oluyor.

Biz de bu durumu Türkiye’de satışta bulunmayan veya bizlere özgün olan tasarımlara sahip ürünleri satışa sunarak bu sorunu aşmayı planlıyoruz.

Bu yazımızın sonuna gelirken satışa sunduğumuz ürünlerin bazılarını aşağıda bırakıyoruz. Resimlerin üzerine tıklayarak mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Türkiye’den ve dünyadan Hip Hop içerikleri için Özgür Hip Hop’ı web sayfasından ve sosyal medya hesapları üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!