Hip Hop Şapka Arayanlar İçin Özgür Hip Hop'tan Tavsiyeler
Moda

Hip Hop Şapka Arayanlar İçin Özgür Hip Hop’tan Tavsiyeler

Özgür Hip Hop’ta sizler için hazırladığımız moda konulu listelere bir yenisini ekliyoruz. Bu yazıda Hip Hop moda kültürünün olmazsa olmaz parçalarından biri olan Hip Hop şapka konusuna değinip birkaç tavsiyede bulunuyoruz.

Sizin için seçmiş olduğumuz bu şapkaların yer aldığı bu listede hem günlük kullanıma uygun olacak sade şapkalar, hem de renkli kişiliğini yansıtmak isteyenler için birden fazla renge sahip şapkalara yer vermek istedik.

Hip Hop Şapka Arayanlara Özgür Hip Hop’tan Tavsiyeler

Hip Hop Şapka Arayanlar İçin Özgür Hip Hop'tan Tavsiyeler

Listemizin ilk üyesi Hip Hop moda kültüründe önemli bir yeri olan Jordan markası oluyor. Siyah renginin hakim olduğu bu şapkada altın sarısı detaylar ile birlikte “Jordan The Greatest Player Ever” yazısını görmekteyken, yan kısımda NBA’in şampiyonluk kupasının bir görseli yer alıyor.

Hip Hop Şapka Arayanlar İçin Özgür Hip Hop'tan Tavsiyeler

Listenin ikinci şapkası ise renkli giyinen insanların daha hoşuna gidecek bir aksesuar. Kırmızı, beyaz ve siyah renklerinden oluşan bir palete sahip olan bu şapka modelinde ön tarafta “Nike Air” yazısının yer aldığı görüyoruz. Daha basit bir şapka arayanların tercihi olabilir.

Hip Hop Şapka Arayanlar İçin Özgür Hip Hop'tan Tavsiyeler

Siyah ve kırmızı renkler ile devam ediyoruz. Yine Nike’ın çatısı altında yer alan Jordan markasının bir ürünü olan bu şapka, sadeliği sevenlerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Siperlik kısmının kırmızı olduğunu gördüğümüz şapkanın geri kalanı siyah bir renkten oluşuyor. Yan tarafında gümüş renkli bir Jordan logosunun yer aldığı şapkanın ön tarafında “Air Jordan” yazısı oldukça hoş bir yazı fontu ile yer alıyor.

Herschel Supply Whaler Mesh Woodland Camo Şapka

Listelediğimiz son şapka Nike veya Jordan markasından gelmiyor. Haki renginin hakim olduğu ve kamuflaj deseninin yer aldığı bu şapka 2009 yılında kurulan Kanadalı şirket Herschel Supply Co. tarafından piyasaya sürülmüş durumda. Büyük bir kısmında fileleri gördüğümüz şapkanın ön tarafında beyaz bir renk ile Herschel markasının kendi ile özdeşleşmiş tasarımı yer alıyor.

Lütfen hazırladığımız Hip Hop Şapka listesi hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir