Hira ve Effie yeni tekli: Kumpas
Hira ve Effie yeni tekli: Kumpas
Yeni Çıkanlar

Hira ve Effie’den yeni tekli: Kumpas

Hira ve Effie’nin uzun zamandır üzerinde çalıştıkları; söz ve müziği kendilerine, altyapısı Effie’ye ait olan teklisi ‘Kumpas’ Garaj Müzik etiketiyle dinleyicileriyle buluştu.

Kumpas, pandeminin en yoğun hissedildiği karantina günlerinde ev ortamında kaydedildi. Üstelik Effie’nin ilk yayınlanan şarkısı olacak bu şarkı, Hira ve Effie’nin arkadaş ortamlarında dinlenirken çok beğenildi ve genç rap sanatçıları bu şarkıyı yayınlama kararı aldı. Bünyamin Ermiş yönetmenliğinde dikkat çekici mesajlar veren vintage temalı bir klip çekildi.

Bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan “Kumpas”ın video klibi de Hira Youtube kanalında yayında!

Bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

İlginizi Çekebilir:

Mix ve Mastering Nedir?

Rap Müzik Radyo Frekansları 2021

Hip Hop konulu film arayanlar için listeledik! En iyi Rap filmleri

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir