Türkçe Rap

Hopsin Hayranlarına Kıyak Yapıyor

Hopsin Hayranlarına Kıyak Yapıyor
Hopsin Hayranlarına Kıyak Yapıyor

Eminem’den aldığı Respect ve Dax ile yaptığı düet ile gündemimizden inmeyen Hopsin, bu sefer gündemimize Instagram paylaşımı ile geldi. Yaklaşık 3 saat önce bir Instagram gönderisi paylaşan Hopsin, Los Angeles’taki hayranlarını dışarı çıkartmak istediği söyledi. Hem de Hopsin ısmarlıyor!

Ücretleri kendinin ödeyeceğini söyleyen Hopsin, takipçilerine ne yapmak istediklerini sordu. Hopsin açıklamasında hayranlarının onu kariyerinde desteklediği ve şimdi onun hayranlarına bazı şeyleri geri vermek istediğini söyledi. Popüler sanatçı hayranları ile neler yapabileceğinin önerilerini bekliyor.

Hopsin’in Instagram Açıklaması

“Los Angeles’taki hayranlarımı çıkarmak istiyorum! Hadi gidip eğlenceli bir şeyler yapalım ve BEN ÖDÜYORUM! Size bunu geri vermek istiyorum, çünkü kariyerim boyunca beni çok güçlü bir şekilde desteklediniz. Sizler dışarıda neler yapabileceğimiz yorum kısmına yazın. Ciddiyim! Videoda önerdiğim fikirlerden herhangi birini beğendiyseniz, bana bildirin! Hangi etkinliğin seçildiğine dair sizi en kısa sürede bilgilendireceğim! Hepinizi seviyorum”

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap