Türkçe Rap

İKÜ’den Tankurt Manas ve Server Uraz’a Ödül

İstanbul Kültür Üniversitesi Kariyer Kulübü tarafından düzenlenen “Kariyer Onursal Ödülleri: Yüzümle Mutluyum” 22 Nisan Pazartesi günü gerçekleştirildi. İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesinde bulunan Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen törendeki tüm gelirler Yüzümle Mutluyum Derneği’ne bağışlandı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen etkinlikte 50 farklı kategoride, onlarca ünlü kişiye ödülleri takdim edildi. Bu isimler arasında Türkçe Rap’ten de iki isim vardı. “Yılın En İyi Rap Klibi” ve “Yılın En İyi Rap Sanatçısı” kategorilerinde oylamalar gerçekleşti.

Yılın En İyi Rap Klibi kategorisinde Koma parçasının klibi ile ödüle Server Uraz ve Cem Kılış layık görülürken, Yılın En İyi Rap Sanatçısı kategorisinde ödülü Tankurt Manas kazandı. Her iki isim de ödüllerini teslim aldıktan sonra teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir