Instagram’dan konum paylaşan Amerikalı rapçi öldürüldü

Richmond şehir polisi tarafından yapılan son duyurulara göre California’lı rapçi Tay Way, 18 Eylül Cuma günü gerçekleşen bir silahlı saldırının kurbanı olarak kayıtlara geçti. Gerçek ismi Lamonta Butcher olan sanatçı araba vasıtasıyla gerçekleşen silahlı saldırıda yara alan üç kişiden biri olsa da yaraları hayati tehlike teşkil eden tek kişiydi.

29 yaşındaki sanatçı hareket eden bir araçtan gelen kurşunların hedefi olmadan kısa süre önce Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Richmond şehrindeki konumunu oldukça net bir şekilde paylaşmıştı.

İlginizi Çekebilir: Ati242 karıştığı kavga ile ATV Ana Haber’e konu oldu

O bölge yaşayan bir vatandaşa göre bu yıl içerisinde Richmond şehrinde yaşanan 15.olaydı ve bu cinayetle ilgili polis henüz herhangi bir tutuklama yapmadı. Butcher sağlık ekiplerinin dosyasına olay yerinde öldü olarak kaydedildi. Aynı gün ailesi ve arkadaşları Butcher’ın anmak için toplandı.

Rapçi Butcher’ın arkadaşı East Bay Times isimli gazeteye onun hakkında iyi bir adam olduğunu ve yaptığı müzikle farklı bir kişiliğe sahip olduğu söyledi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!