Islah’ı YouTube’dan Kaldıran Firma Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde YouTube’dan kaldırılan Muşta Ft. Şehinşah – Islah parçası hem sanatçılar hem de dinleyiciler tarafında bir üzüntü oluşturmuştu. Kısa süre içerisinde gerekli işlemleri başlatan Muşta ve Şehinşah ikilisinden dün akşam yeni bir haber geldi.

“Rap müziğin önünde engel olmak isteyenlere karşı duruşumuzu sergileyelim”

Instagram Hikayesinden bir paylaşım yapan Muşta, Islah şarkısını kaldırtan şirketin Limon Film olduğunu duyurdu. Muşta yaptığı paylaşımda Limon Film’i işaret ederek “Rap müziğin önünde engel olmak isteyenlere karşı duruşumuzu sergileyelim.” dedi. Ardından ise dinleyiciler tarafından yapım şirketinin sosyal medya hesaplarına Spam saldırısı başladı.

Limon Film’i daha öncedenAvlu, Savaşçı İşler Güçler ve Poyraz Karayel gibi dizilerden tanıyor olabilirsiniz. Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!