İstanbul konser ve festivaller tekrardan yasaklandı!
Konser

İstanbul’da konser ve festivaller tekrardan yasaklandı!

2019 yılının son aylarından itibaren tüm dünyayı etkisi altına almış olan Korona virüs, hala hayatımızda büyük bir yer kapsıyor. Ülkemizde gün geçtikçe artan korona virüs vaka sayısı yetkilileri yeni önlemler almaya itiyor. İstanbul Valiliği tarafından yapılan son açıklama ile İstanbul’da konser vermek veya bir konsere katılmak isteyenlerin hayalleri suya düşecek.

İlginizi Çekebilir: Haftalık Gündem 2020 #32 – Yalan, Ardından, Eve Dönüyorum

Valilik tarafından yapılan açıklamada duyurulan karar, 11 Eylül Cuma günü toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi toplantısında alındı. Alınan karara göre İstanbul il sınırları içerisinde açık alanlarda yapılacak olan konser, gösteri, festival vb. etkinliklere hiçbir surette kesinlikle müsaade edilmeyecek.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Konser

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir